اشک تمساح نتانیاهو برای مسلمانان

مجله فارس پلاس؛ حمله تروریستی برنتون تارانت به مسجد النور در شهر کرایست سرچ نیوزیلند و کشتار نمازگزاران تا اندازه ای فجیع بود که موجی از انزجار جهانی در محکومیت این اقدام وحشیانه در افکار عمومی جهان ایجاد شود، در این میان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم تلاش کرد از قافله عقب نیافتد و با ژستی انسان دوستانه وانمود کند از این حمله در تاثر و اندوه است!

در این زمینه حساب رسمی نتانیاهو پس از حمله تروریستی کرایست چرچ با انتشار پیامی نوشت: اسرائیل در غم کشتار نمازگزاران بی گناه در شهر کرایست چرچ سوگوار است و این حمله تروریستی وقیح در نیوزیلند را محکوم می کند! اسرائیل ضمن عرض تسلیت به خانواده های قربانیان، برای مجروحین آرزوی بهبودی سریع دارد.

اشک تمساح نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش صهیونیستی و دفترش در شرایطی اتفاق افتاده که درست مشابه کشتار وحشیانه نیوزیلند ۲۵ سال قبل در بیت المقدس رخ داده است؛ روز جمعه ۲۵ فوریه ۱۹۹۴ مصادف با پانزدهم رمضان، باروخ گلدشتاین شهرک‌نشین صهیونیست وارد حرم ابراهیمی می‌شود و مقابل چشم نظامیان اشغالگر به روی نمازگزاران آتش می‌گشاید که ۲۹ نفر شهید و ۱۵۰ نفر دیگر زخمی می شوند. به گفته شاهدان، آن روز تعداد نگهبانان صهیونیست کمتر از همیشه بود و هنگام تیراندازی، درب‌های حرم را بسته بودند. 

جالب اینکه در تشییع شهدای این کشتار وحشیانه، سربازان ارتش رژیم صهیونیستی، مجددا به مردم شلیک می‌کنند و تعداد شهدا به ۵۰ نفر می‌رسد.

گلدشتاین عضو سازمان تروریستی کاخ بود که از قضا نتانیاهو برای انتخابات در پیش روی اسرائیل  با دو نفر از اعضای سابق این سازمان تروریستی، ایتمار بن غفیر و میخاییل بن آری ائتلاف کرده است.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *